Grafická karta ASUS ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32 GB
Kód: VGAASUNVD0907
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Grafická karta ASUS ROG Astral LC GeForce RTX 5090 OC 32 GB| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| CUDA | Ano |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA jádra | 21760 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2580 MHz |
| Typ | GeForce RTX 5090 |
| Minimální systémové napájení | 1000 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Počet slotů | 2,5 |
| Osvětlení | Ano |
| Barva podsvětlení | Více |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 4 ventilátor/ventilátory |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Podsvícení RGB | Ano |
| Barva | Šedá, Černá |
| Hloubka chladiče | 6,5 cm |
| Šířka chladiče | 40 cm |
| Výška chladiče | 12 cm |
| Hloubka | 48 mm |
| Délka | 288,5 mm |
| Výška | 153,7 mm |
| Výška balení | 236 mm |
| Hloubka balení | 242 mm |
| Šířka balení | 460 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Paměť grafické karty | 32 GB |
| Paměťová sběrnice | 512 bit |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Verze HDCP | 2.3 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| HDCP | Ano |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 7.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387920817 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA magok: | |
| Processzor túlhajtási sebessége: | |
| Típus: | |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 1000 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Rések száma: | 2.5 |
| Világítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 4 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtési technológia: | ASUS Axial-tech |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Radiátor mélysége: | 6,5 cm |
| Radiátor szélessége: | 40 cm |
| Radiátor magassága: | 12 cm |
| Mélység: | 48 mm |
| Hossz: | |
| Magasság: | |
| Csomag magassága: | 236 mm |
| Csomagolási mélység: | 242 mm |
| Csomag szélessége: | 460 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 32 GB |
| Memóriabusz: | 512 bit |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

