Grafická karta ASUS ROG Astral GeForce RTX5080 OC 16 GB
Kód: VGAASUNVD0899
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Grafická karta ASUS ROG Astral GeForce RTX5080 OC 16 GB| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 5080 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2760 MHz |
| CUDA | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Počet ventilátorů | 4 ventilátor/ventilátory |
| Osvětlení | Ano |
| Barva | Vícebarevný |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet slotů | 3,8 |
| Barva podsvětlení | Více |
| Délka | 357,6 mm |
| Hmotnost | 2,86 kg |
| Výška | 149,3 mm |
| Hloubka | 76 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 4,3 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 126 mm |
| Hloubka balení | 226 mm |
| Šířka balení | 420 mm |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Verze DisplayPortu | 2.1a |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 30 Gbit/s |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze HDCP | 2.3 |
| HDCP | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| Varování | Nevyhazujte do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevdechujte prach/sprej. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 4.32 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387837917 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Típus: | GeForce RTX 5080 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor túlhajtási sebessége: | |
| CUDA: | Igen |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma: | 4 ventilátor/ventilátorok |
| Világítás: | Igen |
| Szín: | Sokszínű |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Rések száma: | |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Hossz: | |
| Súly: | 2,86 kg |
| Magasság: | 149,3 mm |
| Mélység: | 76 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 4,3 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 126 mm |
| Csomagolási mélység: | 226 mm |
| Csomag szélessége: | 420 mm |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-verzió: | 2.1a |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Adatátviteli sebesség: | 30 Gbps |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| HDCP: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Ne lélegezze be a port/permetet. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

