Grafická karta ASUS Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 16 GB
Kód: VGAASUNVD0920
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Grafická karta ASUS Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 16 GB| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA | Ano |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Proudové procesory | 4 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2617 MHz |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Typ | GeForce RTX 5060 Ti |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 2647 MHz |
| CUDA jádra | 4608 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Připraveno pro SFF | Ano |
| Barva | Vícebarevný |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Počet slotů | 2,5 |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Hmotnost | 898 g |
| Hloubka | 50 mm |
| Délka | 304 mm |
| Výška | 120 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Výška balení | 88,5 mm |
| Hloubka balení | 233 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,49 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 405 mm |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Výkon NPU až | 772 TOPs |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| HDCP | Ano |
| Verze HDCP | 2.3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.505 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387994054 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Stream processzorok: | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2617 MHz |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Processzorfrekvencia (túlhajtási mód): | 2647 MHz |
| CUDA magok: | 4608 |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 550 W |
| SFF-re kész: | Igen |
| Szín: | Sokszínű |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Rések száma: | 2.5 |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtési technológia: | ASUS Axial-tech |
| Súly: | 898 g |
| Mélység: | 50 mm |
| Hossz: | 304 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 88,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 233 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,49 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 405 mm |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| NPU teljesítmény akár: | |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

