Govee Strip Light S Segmented Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth 36 W
Kód: OSWGOVTAL0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee Strip Light S Segmented Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth 36 W| Barva | Bílá |
| Výkon topného tělesa | 36 W |
| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Spotřeba elektrické energie | 36 W |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Délka | 5000 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Spolupracuje s Apple HomeKit | Ano |
| Počet kusů v balení | 2 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316999928 |
| Szín: | Fehér |
| Fűtőelem teljesítménye: | 36W |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Modell: | |
| Áramfogyasztás: | 36W |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Hossz: | |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Kompatibilis az Apple HomeKit rendszerrel: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

