Govee H8076 Chytré stojací svítidlo Wi-Fi/Bluetooth
Kód: OSWGOVLAN0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H8076 Chytré stojací svítidlo Wi-Fi/Bluetooth| Frekvence Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Počet barev | 16000000 barva/barev |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Barva | Černá |
| Vhodný pro typ světla | Atmosféra |
| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Typ žárovky | LED |
| Stmívatelné | Ano |
| Svítivost | 1000 lm |
| Umístění | Podlaha |
| Pokoj | Univerzální |
| Model | Chytré stojací svítidlo |
| Spotřeba energie na 1000 h | 24 kWh |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hloubka | 200 mm |
| Hmotnost | 2,13 kg |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 1363 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Podpora aplikací | Ano, Govee Home |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Desktop lights |
|---|---|
| Súly: | 2.12 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316996835 |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Színek száma: | |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Szabályozható fényerő: | Igen |
| Fényesség: | 1000 lumen |
| Elhelyezkedés: | Emelet |
| Szoba: | Egyetemes |
| Modell: | |
| Energiafogyasztás 1000 óránként: | 24 kWh |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Mélység: | 200 mm |
| Súly: | 2,13 kg |
| Szélesség: | 200 mm |
| Magasság: | |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Alkalmazástámogatás: | Igen |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

