Govee H61D5301-OF-EU chytré světlo Chytrý světelný pásek Wi-Fi 48 W
Kód: OSWGOVTAL0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H61D5301-OF-EU chytré světlo Chytrý světelný pásek Wi-Fi 48 W| Výkon topného tělesa | 48 W |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozhraní | Wi-Fi |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Změna barvy | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Základní materiál | Plast |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Spotřeba energie na 1000 h | 3 kWh |
| Délka kabelu | 5 m |
| Šířka | 5000 mm |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Spolupracuje s Apple HomeKit | Ano |
| Podpora aplikací | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Včetně počtu žárovek Hue | 36 žárovek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316998839 |
| Fűtőelem teljesítménye: | 48W |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Felület: | Wi-Fi |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP65 |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Modell: | |
| Színváltozás: | Igen |
| Szabályozható fényerő: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Energiafogyasztás 1000 óránként: | |
| Kábelhossz: | 5 méter |
| Szélesség: | |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Kompatibilis az Apple HomeKit rendszerrel: | Igen |
| Alkalmazástámogatás: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

