Govee H61D5 Chytré nástěnné světlo Wi-Fi/Bluetooth
Kód: OSWGOVTAL0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H61D5 Chytré nástěnné světlo Wi-Fi/Bluetooth| Barva | Průsvitné, Bílá, Bílá |
| Umístění | Zeď |
| Změna barvy | Ano |
| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Model | Chytré nástěnné světlo |
| Frekvence Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Typ žárovky | LED |
| Celkový příkon | 48 W |
| Délka | 5000 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316998839 |
| Szín: | Áttetsző, fehér, Fehér |
| Elhelyezkedés: | Fal |
| Színváltozás: | Igen |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Modell: | |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Teljes energiafogyasztás: | 48W |
| Hossz: | |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

