Govee H618A Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth
Kód: OSWGOVTAL0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H618A Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth| Typ žárovky | LED |
| Frekvence Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Umístění | Strop, Zeď |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Změna barvy | Ano |
| Počet barev | 16000000 barva/barev |
| Barva | Bílá |
| Pokoj | Univerzální |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Způsob uchycení | Strop/zeď |
| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Výstupní napětí | 24 V |
| Celkový příkon | 12 W |
| Délka | 5000 mm |
| Podpora aplikací | Govee Home App, Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| AC adaptér | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316992950 |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Elhelyezkedés: | Mennyezet, Fal |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Színváltozás: | Igen |
| Színek száma: | |
| Szín: | Fehér |
| Szoba: | Egyetemes |
| Modell: | |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet/fal |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Kimeneti feszültség: | 24 V |
| Teljes energiafogyasztás: | 12 W |
| Hossz: | |
| Alkalmazástámogatás: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

