Govee H6178 Chytrý světelný pásek Bluetooth
Kód: OSWGOVTAL0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H6178 Chytrý světelný pásek Bluetooth| Vhodné pro venkovní použití | Ne |
| Barva | Černá |
| Počet barev | 16000000 barva/barev |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Vhodný pro typ světla | Atmosféra |
| Typ žárovky | LED |
| Rozhraní | Bluetooth |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Pokoj | Univerzální |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Počet LED | 90 |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Spotřeba elektrické energie | 5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie na 1000 h | 3 kWh |
| Max. provozní proud | 2000 mA |
| Délka | 3000 mm |
| Hmotnost | 150 g |
| Typ produktu | Sada ambientního osvětlení |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 45 °C |
| Podpora aplikací | Govee Home, Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Počet kusů v balení | 4 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316991786 |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Színek száma: | |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Felület: | Bluetooth |
| Modell: | |
| Szoba: | Egyetemes |
| Világos szín: | Sokszínű |
| LED-ek száma: | 90 |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Áramfogyasztás: | 5W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás 1000 óránként: | |
| Hossz: | |
| Súly: | 150 g |
| Terméktípus: | |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 45°C |
| Alkalmazástámogatás: | Igen |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 4 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

