Govee H612A Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth
Kód: OSWGOVTAL0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H612A Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Barva | Bílá |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Pokoj | Univerzální |
| Počet LED | 120 |
| Frekvence Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Změna barvy | Ano |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Vhodný pro typ světla | Atmosféra |
| Počet barev | 16000000 barva/barev |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Spotřeba elektrické energie | 2,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Spotřeba energie na 1000 h | 3 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Max. provozní proud | 1500 mA |
| Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ) | Ano |
| Délka | 5000 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 470 g |
| Šířka balení | 175 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH, CE |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 40 °C |
| Neobsahuje | Olovnatá, Rtuť, Kadmium |
| Možnost přizpůsobení délky střihem | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| AC adaptér | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316999911 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Szín: | Fehér |
| Modell: | |
| Szoba: | Egyetemes |
| LED-ek száma: | 120 |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Színváltozás: | Igen |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Színek száma: | |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
| Áramfogyasztás: | 2,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 200 - 240 V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Energiafogyasztás 1000 óránként: | |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Megfelel az elektromos és elektronikus berendezések hulladékairól szóló (WEEE) irányelv követelményeinek: | Igen |
| Hossz: | |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 470 g |
| Csomag szélessége: | 175 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH, CE |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 40 °C |
| Nem tartalmaz: | Ólmozott, Higany, Kadmium |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

