Govee H6099 Sada ambientního osvětlení 165,1 cm (65")
Kód: OSWGOVTAL0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H6099 Sada ambientního osvětlení 165,1 cm (65")| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Typ produktu | Sada ambientního osvětlení |
| Maximální velikost obrazovky | 165,1 cm (65") |
| Typ barvy světla | RGBICW |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Funguje s Google Home | Ano |
| Počet kamer | 1 |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Počet sekcí | 4 |
| Minimální velikost obrazovky | 139,7 cm (55") |
| Ovládání hlasem | Ano |
| LED diody na metr | 30 |
| Maximální spotřeba energie | 24 W |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Napětí DC výstupu | 12 V |
| Délka | 3,6 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | ICES, Federální komunikační komise (FCC), Industry Canada (IC) |
| Napájecí konektor | Ano |
| Typ USB portu | USB typu C |
| Dodávané kabely | USB |
| Návod na použití | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.81 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316997580 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Terméktípus: | |
| Maximális képernyőméret: | 165,1 cm (65") |
| Világos színtípus: | |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Működik a Google Home-mal: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Minimális képernyőméret: | 139,7 cm (55") |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 24W |
| Külső tápegység: | Igen |
| DC kimeneti feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 3,6 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | ICES, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Használati utasítás: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

