Govee H6098 Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth
Kód: OSWGOVTAL0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H6098 Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Typ žárovky | LED |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Barva | Černá |
| Vhodný pro typ světla | Atmosféra |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Spotřeba energie na 1000 h | 2 kWh |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba elektrické energie | 2 W |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316999874 |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Világos szín: | Sokszínű |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
| Szoba: | Nappali |
| Modell: | |
| Energiafogyasztás 1000 óránként: | |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás: | 2W |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

