Govee H605C Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth
Kód: OSWGOVTAL0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Govee H605C Chytrý světelný pásek Wi-Fi/Bluetooth| Barva | Černá |
| Rozhraní | Wi-Fi/Bluetooth |
| Model | Chytrý světelný pásek |
| Světlá barva | Vícebarevný |
| Počet LED | 216 |
| Změna barvy | Ano |
| Vhodný pro typ světla | Atmosféra |
| Typ žárovky | LED |
| Frekvence Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Stmívatelné | Ano |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Celkový příkon | 36 W |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Délka | 3600 mm |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Příslušenství | Dual Camera |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6974316992684 |
| Szín: | Fekete |
| Felület: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Modell: | |
| Világos szín: | Sokszínű |
| LED-ek száma: | 216 |
| Színváltozás: | Igen |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Szabályozható fényerő: | Igen |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szoba: | Nappali |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Teljes energiafogyasztás: | 36W |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Hossz: | |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kiegészítők: | |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

