GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G AMD 16GB GDDR6
Kód: VGAGIGATI0340
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING OC ICE 16G AMD 16GB GDDR6| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Processzor túlhajtási sebessége | 3060 MHz |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család | AMD |
| CUDA | Nem |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | Radeon RX 9070 XT |
| Stream processzorok | 4096 |
| Minimális rendszerteljesítmény | 850 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 3x 8 tűs |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Formátum | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtési technológia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Szín | Fehér |
| Súly | 1,26 kg |
| Mélység | 56 mm |
| Magasság | 132 mm |
| Hossz | 288 mm |
| Csomag magassága | 85 mm |
| Csomag szélessége | 230 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 398 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,88 kg |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-verzió | 2.1a |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség | 20 Gbps |
| Memóriafrekvencia | 20000 MHz |
| Memóriabusz | 256 bit |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Kettős DVI | Nem |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| DirectX verzió | 12.0 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics cards ( ATI ) |
|---|---|
| Súly: | 1.762 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331357030 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 3060 MHz |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Grafikus processzor család: | AMD |
| CUDA: | Nem |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | Radeon RX 9070 XT |
| Stream processzorok: | 4096 |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 3x 8 tűs |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtési technológia: | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Szín: | Fehér |
| Súly: | 1,26 kg |
| Mélység: | 56 mm |
| Magasság: | 132 mm |
| Hossz: | 288 mm |
| Csomag magassága: | 85 mm |
| Csomag szélessége: | 230 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 398 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,88 kg |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1a |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 20 Gbps |
| Memóriafrekvencia: | 20000 MHz |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| DirectX verzió: | 12.0 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

