Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)
Kód: VGAGIGATI0334
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)| Grafikus processzor család | AMD |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Processzor órajelsebessége | 2210 MHz |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége | 2700 MHz |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA | Nem |
| Típus | Radeon RX 9070 |
| Minimális rendszerteljesítmény | 750 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 2x 8 tűs |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Magasság | 56 mm |
| Hossz | 288 mm |
| Mélység | 132 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-verzió | 2.1a |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| Adatátviteli sebesség | 20 Gbps |
| Memóriabusz | 256 bit |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Kettős DVI | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| DirectX verzió | 12.0 |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Mennyiség szállítókartononként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics cards ( ATI ) |
|---|---|
| Súly: | 1.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331355531 |
| Grafikus processzor család: | AMD |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor órajelsebessége: | 2210 MHz |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2700 MHz |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA: | Nem |
| Típus: | Radeon RX 9070 |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 750 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 2x 8 tűs |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 56 mm |
| Hossz: | 288 mm |
| Mélység: | 132 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-verzió: | 2.1a |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| Adatátviteli sebesség: | 20 Gbps |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Kettős DVI: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

