Gigabyte P750GM tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX fekete
Kód: ZDLGIGOBU0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte P750GM tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX fekete| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Megőrzési időszak | 16 ms |
| Hatékonyság | 90% |
| Bemeneti áram | 12-6A |
| Teljes energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramvédelmi elemek | Alulfeszültség, Túláram, Túlterhelés, Túlfeszültség, Rövidzárlat, Túlmelegedés |
| Szín | Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Ventilátor helye | Felső |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 4 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 4 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója | 1 |
| SATA tápkábel hossza | 150, 600 mm |
| Floppy meghajtó kábelhossza | 12 cm |
| Alaplap tápkábel hossza | 61 cm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 500, 120 mm |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs) | Igen |
| SATA tápcsatlakozók száma | 8 |
| CPU tápkábel hossza | 60 cm |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza | 60 cm |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| PSU formátum | ATX |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| ATX verzió | 2.31 |
| Cél | PC |
| Mellékelt kábelek | Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.46 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331551759 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Megőrzési időszak: | 16 ms |
| Hatékonyság: | 90% |
| Bemeneti áram: | 12-6A |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túláram, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Rövidzár, Túlmelegedés |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 4 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 4 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója: | 1 |
| SATA tápkábel hossza: | 150, 600 mm |
| Floppy meghajtó kábelhossza: | 12 cm |
| Alaplap tápkábel hossza: | 61 cm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 500, 120 mm |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 8 |
| CPU tápkábel hossza: | 60 cm |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza: | 60 cm |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| PSU formátum: | ATX |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| ATX verzió: | 2.31 |
| Cél: | PC |
| Mellékelt kábelek: | Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

