Gigabyte P450B tápegység 450 W 20+4 tűs ATX ATX fekete
Kód: ZDLGIGOBU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte P450B tápegység 450 W 20+4 tűs ATX ATX fekete| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 103 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Teljes energiafogyasztás | 450 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti áram | 8-4A |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 18 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 15 A |
| Megőrzési időszak | 16 ms |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Kombinált teljesítmény (-12 V) | 3,6 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 15 W |
| Maximális kimeneti áram (-12 V) | 0,3 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Hatékonyság | 85% |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túlfeszültség, Alulfeszültség, Túláram, Rövidzárlat, Túlmelegedés |
| Teljesítménytényező | 0,9 |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 103 Ny |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Ventilátor helye | Felső |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Alaplap tápkábel hossza | 55 cm |
| SATA tápkábel hossza | 500 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 2 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója | 1 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs) | Igen |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma | 6 |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 500 |
| Floppy meghajtó csatlakozó | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza | 55 cm |
| CPU tápkábel hossza | 60 cm |
| Cél | PC |
| ATX verzió | 2.31 |
| PSU formátum | ATX |
| Csapágy típusa | HDB |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| 80PLUS minősítés | 80+ bronz |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.95 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331551612 |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 103 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Teljes energiafogyasztás: | 450 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti áram: | 8-4 A |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 18 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 15 A |
| Megőrzési időszak: | 16 ms |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Maximális kimeneti áram (-12 V): | 0,3 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Hatékonyság: | 85% |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség, Túláram, Rövidzár, Túlmelegedés |
| Teljesítménytényező: | 0,9 |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 103 Ny |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Alaplap tápkábel hossza: | 55 cm |
| SATA tápkábel hossza: | 500 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója: | 1 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 6 |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 500 |
| Floppy meghajtó csatlakozó: | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza: | 55 cm |
| CPU tápkábel hossza: | 60 cm |
| Cél: | PC |
| ATX verzió: | 2.31 |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | HDB |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

