GIGABYTE B760M DS3H GEN5 alaplap Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYGIG1700079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B760M DS3H GEN5 alaplap Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok | Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron®, 14. generációs Intel Core i5, 13. generációs Intel Core i7, 14. generációs Intel Core i3, 14. generációs Intel Core i9, 13. generációs Intel Core i9, 13. generációs Intel Core i5, 12. generációs Intel Core i5, 12. generációs Intel Core i9, 12. generációs Intel Core i3, 13. generációs Intel Core i7, 12. generációs Intel Core i7 |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Számítógép állapotának monitorozása | Feszültség, Ventilátor, Vízhűtés, Hőmérséklet |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 Express |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Forrás típusa | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 174 mm |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Maximális belső memória foglalatonként | 64 GB |
| Támogatott memória órajel (max.) | 5600 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4800, 5200, 5600, 4400 |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| HDCP | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Maximális felbontás | 4096 x 2304 képpont |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 2 |
| RAID-szintek | 0, 10, 1, 5 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| DMI verzió | 2.7 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| Soros port fejléc | 1 |
| Párhuzamos csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 3 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 0.955 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331872793 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel Core i9 13. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Feszültség, Ventilátor, Vízhűtés, Hőmérséklet |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 Express |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Forrás típusa: | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 174 mm |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| Támogatott memória órajel (max.): | 5600 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800, 5200, 5600, 4400 |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| HDCP: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2304 képpont |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 2 |
| RAID-szintek: | 0, 10, 1, 5 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| DMI verzió: | 2.7 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Soros port fejléc: | 1 |
| Párhuzamos csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

