GIGABYTE B760M D3HP WIFI6 alaplap Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYGIG1700081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B760M D3HP WIFI6 alaplap Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok | Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i9 13. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i3 12. generáció, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció |
| Processzor gyártója | Intel |
| Bluetooth | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11a, 802.11ac, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11 b/g/n |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111H |
| WLAN-vezérlő modellje | Realtek RTL8851BE |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Számítógép állapotának monitorozása | Feszültség, Ventilátor, Hőmérséklet, Vízhűtés |
| Forrás típusa | ATX |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 Express |
| Hangchip | Realtek ALC897 |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Magasság | 35 mm |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag szélessége | 265 mm |
| Csomagolási mélység | 265 mm |
| Csomag magassága | 54 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,2 kg |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Súly | 1,11 kg |
| Maximális belső memória foglalatonként | 48 GB |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 5200, 5600, 4800, 4400 |
| Támogatott memória órajel (max.) | 5600 MHz |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Maximális belső memória | 192 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| HDCP | Igen |
| Maximális felbontás | 4096 x 2304 képpont |
| DirectX verzió | 12.0 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Lítium tömeg akkumulátoronként | 0,07 g |
| Akkumulátor típusa | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátorcellák száma | 1 |
| Akkumulátor súlya | 3 gramm |
| Akkumulátor | Igen |
| Antenna mellékelve | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Mellékelt szoftverek | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Mennyiség szállítókartononként | 1 darab |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| PCI Express x1 foglalatok (3.x generáció) | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 10, 0, 1, 5 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 3 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| DMI verzió | 2.7 |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| Párhuzamos csatlakozó | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 3 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Soros port fejléc | 1 |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| WiFi AP antenna csatlakozó | 2 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Vonalbemenet | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| VGA portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 1.052 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331867638 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i9 13. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i3 12. generáció, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, 802.11ac, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11 b/g/n |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8851BE |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Feszültség, Ventilátor, Hőmérséklet, Vízhűtés |
| Forrás típusa: | ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 Express |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag szélessége: | 265 mm |
| Csomagolási mélység: | 265 mm |
| Csomag magassága: | 54 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,2 kg |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Súly: | 1,11 kg |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 48 GB |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 5200, 5600, 4800, 4400 |
| Támogatott memória órajel (max.): | 5600 MHz |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2304 képpont |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Akkumulátor: | Igen |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1, 5 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 3 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| DMI verzió: | 2.7 |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Párhuzamos csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Soros port fejléc: | 1 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| VGA portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

