GIGABYTE B760 GAMING X GEN5 alaplap Intel B760 LGA 1700 ATX
Kód: PLYGIG1700085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B760 GAMING X GEN5 alaplap Intel B760 LGA 1700 ATX| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok | Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i9 13. generáció |
| Processzor gyártója | Intel |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Forrás típusa | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 |
| Számítógép állapotának monitorozása | Vízhűtés, Feszültség, Ventilátor, Hőmérséklet |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Alaplap típusa | ATX |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Támogatott memória órajel (max.) | 7600 MHz |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 7200, 5800, 6200, 4000, 4800, 6000, 5400, 7000, 6400, 6600, 6800, 5200, 5600, 7400, 7600 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Maximális belső memória foglalatonként | 64 GB |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| HDCP | Igen |
| Maximális felbontás | 4096 x 2304 képpont |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 2 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| 3. generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 5, 0, 10, 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 7 |
| DMI verzió | 2.7 |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 2 |
| RGB LED csatlakozók száma | 4 |
| Vízpumpa csatlakozók száma | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 5 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 1.552 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331872120 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel® Pentium®, Intel® Celeron®, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i9 13. generáció |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Forrás típusa: | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Vízhűtés, Feszültség, Ventilátor, Hőmérséklet |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Támogatott memória órajel (max.): | 7600 MHz |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 7200, 5800, 6200, 4000, 4800, 6000, 5400, 7000, 6400, 6600, 6800, 5200, 5600, 7400, 7600 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2304 képpont |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 2 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| 3. generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 5, 0, 10, 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| DMI verzió: | 2.7 |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 2 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 4 |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 5 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

