GIGABYTE B650 EAGLE AX Alaplap AMD B650 Socket AM5 ATX
Kód: PLYGIGAM50019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B650 EAGLE AX Alaplap AMD B650 Socket AM5 ATX| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Támogatott processzorfoglalatok | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje | Realtek RTL8852CE |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111H |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Forrás típusa | ATX |
| Hangchip | Realtek ALC897 |
| Szín | Bronz |
| Számítógép állapotának monitorozása | Feszültség, Vízhűtés, Ventilátor, Hőmérséklet |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplap típusa | ATX |
| Magasság | 35 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,94 kg |
| Csomag szélessége | 335 mm |
| Csomagolási mélység | 270 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 6600, 4800, 6400, 6200, 7600, 7000, 7200, 5200, 5600, 6000, 6800, 4400 |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.) | 7600 MHz |
| ECC kompatibilitás | Nem ECC |
| Maximális belső memória foglalatonként | 64 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Maximális felbontás | 4096 x 2160 képpont |
| HDCP | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| DirectX verzió | 12.0 |
| Akkumulátor súlya | 3 gramm |
| Akkumulátor típusa | CR2032, lítium-mangán-dioxid (LiMnO2) |
| Akkumulátorcellák száma | 1 |
| Lítium tömeg akkumulátoronként | 0,07 g |
| Akkumulátor | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Antenna mellékelve | Igen |
| Csomagolt szoftver | Norton Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Származási ország | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést az elektronika károsodásának elkerülése érdekében., Ne szerelje szét, mert ez károsíthatja a belső alkatrészeket és érvénytelenítheti a garanciát. |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 25110 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 3. generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 5.0 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 3 |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 1, 10, 0 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 7 |
| DMI verzió | 2.7 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| Soros port fejléc | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 3 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 3 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| RGB LED csatlakozók száma | 4 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 2 |
| Vízpumpa csatlakozók száma | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| WiFi AP antenna csatlakozó | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.685 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331860158 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852CE |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Forrás típusa: | ATX |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Szín: | Bronz |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Feszültség, Vízhűtés, Ventilátor, Hőmérséklet |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,94 kg |
| Csomag szélessége: | 335 mm |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 6600, 4800, 6400, 6200, 7600, 7000, 7200, 5200, 5600, 6000, 6800, 4400 |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.): | 7600 MHz |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2160 képpont |
| HDCP: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Akkumulátor típusa: | CR2032, Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2) |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Norton Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Származási ország: | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 25110 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 3. generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 1, 10, 0 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| DMI verzió: | 2.7 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| Soros port fejléc: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 3 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| RGB LED csatlakozók száma: | 4 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 2 |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

