Gembird NBS-D1-02 laptop állvány ezüst 39,6 cm (15,6")
Kód: CHLGEMPOD0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird NBS-D1-02 laptop állvány ezüst 39,6 cm (15,6")| Szín | Ezüst |
| Anyag | Alumínium, szilikon |
| Maximális teherbírás | 5 kg |
| Terméktípus | Laptop állvány |
| Maximális kompatibilis laptop képernyőméret | 39,6 cm (15,6") |
| Súly | 1,02 kg |
| Magasság | 23 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Csomag szélessége | 250 mm |
| Csomag magassága | 50 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,15 kg |
| Csomagolási mélység | 315 mm |
| Külső doboz hossza | 520 mm |
| A fő csomag súlya | 11,5 kg |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| Állítható | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Magasságállítási tartomány | 225 - 380 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl az állványt nehéz tárgyakkal. Tartsa távol a terméket hőtől és nyílt lángtól. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Stands for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127738 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Alumínium, szilikon |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Terméktípus: | Laptop állvány |
| Maximális kompatibilis laptop képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Súly: | 1,02 kg |
| Magasság: | 23 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Mélység: | 340 mm |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Csomag magassága: | 50 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,15 kg |
| Csomagolási mélység: | 315 mm |
| Külső doboz hossza: | 520 mm |
| A fő csomag súlya: | 11,5 kg |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| Állítható: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Magasságállítási tartomány: | 225 - 380 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl az állványt túlzottan nehéz tárgyakkal., Tartsa távol a terméket hőtől és nyílt lángtól. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

