Gembird MA-DA1U-01 Állítható asztali kijelző tartókar USB portokkal, 17”–32”, fekete
Kód: MONGEMMDO0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA1U-01 Állítható asztali kijelző tartókar USB portokkal, 17”–32”, fekete| Tájolás | Ország |
| Alapanyag | Műanyag, Acél |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | ISO 9002 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly | 2,51 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Harmonizált Rendszerkód | 85299097 |
| Karok száma | 2 |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Panelre szerelhető interfész | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Maximális teherbírás | 9 kg |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 2.39 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135375 |
| Tájolás: | Ország |
| Alapanyag: | Műanyag, Acél |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | ISO 9002 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly: | 2,51 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Karok száma: | 2 |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Maximális teherbírás: | 9 kg |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

