Gembird MA-D3-01 állítható asztali rögzítőkar 3 kijelzőhöz (forgatható, dönthető, pivot), 17”-27”, akár 7 kg-ig
Kód: TVAGEMUCH0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-D3-01 állítható asztali rögzítőkar 3 kijelzőhöz (forgatható, dönthető, pivot), 17”-27”, akár 7 kg-ig| Alapanyag | Acél, Műanyag |
| Tájolás | Ország |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | ISO 9002 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly | 5,2 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Karok száma | 1 |
| Támogatott kijelzők száma | 3 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Maximális képernyőméret | 68,6 cm (27") |
| Maximális teherbírás | 7 kg |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Panelre szerelhető interfész | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.55 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309126267 |
| Alapanyag: | Acél, Műanyag |
| Tájolás: | Ország |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | ISO 9002 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly: | 5,2 kg |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Karok száma: | 1 |
| Támogatott kijelzők száma: | 3 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Maximális képernyőméret: | 68,6 cm (27") |
| Maximális teherbírás: | 7 kg |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

