Gembird MA-D2-03 Nastavitelné dvojité rameno monitoru na stůl, 17”-32”, černé
Kód: MONGEMMDO0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-D2-03 Nastavitelné dvojité rameno monitoru na stůl, 17”-32”, černé| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast, Ocel |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Výška balení | 90 mm |
| Šířka balení | 445 mm |
| Hloubka balení | 185 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně svorky | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Rozsah otáčení | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Úhel rotace | 180° |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Úhel náklonu | -45 - 45° |
| Úhel natočení | 90° |
| Rotační | Ano |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Připevnění | Svorka |
| Maximální zatížení (na monitor) | 9 kg |
| Maximální nosnost | 18 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Minimální tloušťka stolu | 1 cm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Maximální tloušťka stolu | 8,5 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 4.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309128155 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Kabát, Acél |
| Súly: | 3,5 kg |
| Csomag magassága: | 90 mm |
| Csomag szélessége: | 445 mm |
| Csomagolási mélység: | 185 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -90 - 90° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgási szög: | 90° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Dőlésszög: | -45 - 45° |
| Forgó: | Igen |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Melléklet: | Bilincs |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 9 kg |
| Maximális teherbírás: | 18 kg |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Minimális asztalvastagság: | 1 cm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Maximális asztalvastagság: | 8,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

