Gembird DVD-USB-031-BW Externí USB DVD mechanika, černobílá
Kód: NAPGEMOND0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird DVD-USB-031-BW Externí USB DVD mechanika, černobílá| Připevnění | Vodorovný |
| Typ vkládání disku | Vpředu |
| Interní | Ne |
| Barva | Bílá, Černá |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 360 g |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Hloubka balení | 46 mm |
| Šířka balení | 193 mm |
| Výška balení | 164 mm |
| Hmotnost včetně balení | 381 g |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Plug and Play | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Podporovaná média | CD-R, DVD-RW, DVD+R, CD-RW, CD-ROM, DVD-R, DVD-ROM, DVD-R DL |
| Průměr optického disku | 120 mm, 80 |
| Rozhraní | USB 3.1 Gen 1, USB typu C |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| Rychlost zápisu CD-R | 24x |
| Rychlost zápisu DVD+R | 8x |
| Rychlost zápisu CD | 24x |
| DVD-ROM rychlost čtení | 8x |
| Rychlost čtení CD | 24x |
| Varování | Neotevírejte spotřebič bez dostatečné ochrany., Likvidace v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. Nevyhazujte do běžného odpadu., Nevystavujte se prachu a vlhkosti, které mohou přístroj poškodit. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.326 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309136150 |
| Melléklet: | Vízszintes |
| Lemez behelyezésének típusa: | Előre |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Szélesség: | 140 mm |
| Súly: | 360 g |
| Magasság: | 18 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Csomagolási mélység: | 46 mm |
| Csomag szélessége: | 193 mm |
| Csomag magassága: | 164 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 381 g |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Támogatott média: | CD-R, DVD-RW, DVD+R, CD-RW, CD-ROM, DVD-R, DVD-ROM, DVD-R DL |
| Optikai lemez átmérője: | 120 mm, 80 |
| Felület: | USB 3.1 Gen 1, USB Type-C |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| CD-R írási sebesség: | 24x |
| DVD+R írási sebesség: | 8x |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készüléket megfelelő védelem nélkül., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. Ne dobja a háztartási hulladékba., Ne tegye ki pornak és nedvességnek, mert ezek károsíthatják a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

