Gembird DVD-USB-021-SV Externí DVD mechanika, stříbrná
Kód: NAPGEMOND0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird DVD-USB-021-SV Externí DVD mechanika, stříbrná| Typ vkládání disku | Podavač |
| Barva | Stříbrná |
| Výška | 17 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Hmotnost | 290 g |
| Hloubka | 135 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Šířka balení | 190 mm |
| Výška balení | 45 mm |
| Hmotnost včetně balení | 449 g |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Průměr optického disku | 80 |
| Podporovaná média | CD-DA, DVD-R DL, DVD+RW, DVD+R DL, CD-RW, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-ROM, DVD-RW, CD-R, DVD-R |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rychlost zápisu CD | 24x |
| Rychlost zápisu DVD+R | 8x |
| Rychlost zápisu CD-RW | 24x |
| Rychlost zápisu CD-R | 24x |
| Rychlost zápisu DVD+RW | 8x |
| Rychlost zápisu DVD-RAM | 5x |
| DVD-ROM rychlost čtení | 8x |
| Rychlost čtení DVD-R | 8x |
| Rychlost čtení CD-RW | 24x |
| CD-ROM rychlost čtení | 24x |
| Rychlost čtení DVD-RW | 8x |
| Rychlost čtení DVD-RAM | 6x |
| Rychlost čtení CD-R | 24x |
| Rychlost čtení CD | 24x |
| Varování | Nevystavujte se prachu a vlhkosti, které mohou přístroj poškodit., Neotevírejte spotřebič bez dostatečné ochrany., Likvidace v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad. Nevyhazujte do běžného odpadu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.385 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309136136 |
| Lemez behelyezésének típusa: | Adagoló |
| Szín: | Ezüst |
| Magasság: | 17 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Súly: | 290 g |
| Mélység: | 135 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Csomag szélessége: | 190 mm |
| Csomag magassága: | 45 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Optikai lemez átmérője: | 80 |
| Támogatott média: | CD-DA, DVD-R DL, DVD+RW, DVD+R DL, CD-RW, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-ROM, DVD-RW, CD-R, DVD-R |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Felület: | USB 2.0 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| DVD+R írási sebesség: | 8x |
| CD-RW írási sebesség: | 24x |
| CD-R írási sebesség: | 24x |
| DVD+RW írási sebesség: | 8x |
| DVD-RAM írási sebesség: | 5x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-R olvasási sebesség: | 8x |
| CD-RW olvasási sebesség: | 24x |
| CD-ROM olvasási sebesség: | 24x |
| DVD-RW olvasási sebesség: | 8x |
| DVD-RAM olvasási sebesség: | 6x |
| CD-R olvasási sebesség: | 24x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki pornak és nedvességnek, mert ezek károsíthatják a készüléket., Ne nyissa ki a készüléket megfelelő védelem nélkül., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. Ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

