Gembird CM-B-01 Állítható mennyezeti tartó projektorhoz/beamerhez
Kód: SYSGEMPAK0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird CM-B-01 Állítható mennyezeti tartó projektorhoz/beamerhez| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Acél |
| Súly | 1,16 kg |
| Csomag szélessége | 340 mm |
| Csomag magassága | 85 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 145 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Forgási szög | 360° |
| Magasságállítási tartomány | 380 - 580 mm |
| Dőlésszög | -15 - 15° |
| Rögzítési módszer | Mennyezet |
| Maximális teherbírás | 13 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories for projectors |
|---|---|
| Súly: | 1.345 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309128070 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél |
| Súly: | 1,16 kg |
| Csomag szélessége: | 340 mm |
| Csomag magassága: | 85 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 145 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Forgási szög: | 360° |
| Magasságállítási tartomány: | 380 - 580 mm |
| Dőlésszög: | -15 - 15° |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet |
| Maximális teherbírás: | 13 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

