Gembird CCC-PSUGOLD-1000W tápegység Fornax Power 1000W aktív PFC 12cm ventilátor 80+Arany
Kód: ZDLGEMOBU0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird CCC-PSUGOLD-1000W tápegység Fornax Power 1000W aktív PFC 12cm ventilátor 80+Arany| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Teljes energiafogyasztás | 1000 W |
| Áramvédelmi elemek | Alulfeszültség, Túláram, Túlfeszültség- és bekapcsolási védelem (SIP), Túlterhelés, Túlfeszültség, Rövidzárlat |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Magasság | 86 mm |
| Súly | 2,05 kg |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Csomagolási mélység | 210 mm |
| Csomag magassága | 102 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 315 mm |
| EPS csatlakozók száma | 2 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| SATA tápkábel hossza | 150, 500 |
| Kábelezés típusa | Moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma | 3 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 2 |
| Alaplap tápkábel hossza | 55 cm |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs) | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (12+4 tűs) | Igen |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| Cél | PC |
| PSU formátum | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309134033 |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Teljes energiafogyasztás: | 1000 W |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túláram, Túlfeszültség- és bekapcsolási védelem (SIP), Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Rövidzár |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 86 mm |
| Súly: | 2,05 kg |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Csomagolási mélység: | 210 mm |
| Csomag magassága: | 102 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 315 mm |
| EPS csatlakozók száma: | 2 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| SATA tápkábel hossza: | 150, 500 |
| Kábelezés típusa: | Moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 3 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 55 cm |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (12+4 tűs): | Igen |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

