Garmin Mini 3 Full HD DC fekete
Kód: EIAGARREJ0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Mini 3 Full HD DC fekete| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 512 GB |
| Beépített adathordozók | Nem |
| Forrás típusa | DC |
| Hangfelvétel | Igen |
| Szélesség | 52,1 mm |
| Magasság | 31,6 mm |
| Súly | 30 g |
| Mélység | 20,3 mm |
| Felület | USB-C |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Szín | Fekete |
| GPS | Nem |
| HD-Ready | Igen |
| Kamerák száma | 1 |
| G-ütésérzékelő | Igen |
| Fő kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Beépített kijelző | Nem |
| Használati utasítás | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kiegészítők | Alacsony profilú öntapadós tartó, Jármű tápkábel, Dupla USB hálózati adapter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 753759334550 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 512 GB |
| Beépített adathordozók: | Nem |
| Forrás típusa: | DC |
| Hangfelvétel: | Igen |
| Szélesség: | 52,1 mm |
| Magasság: | 31,6 mm |
| Súly: | 30 g |
| Mélység: | 20,3 mm |
| Felület: | USB-C |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Szín: | Fekete |
| GPS: | Nem |
| HD-Ready: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| G-ütésérzékelő: | Igen |
| Fő kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kiegészítők: | Alacsony profilú öntapadós tartó, Jármű tápkábel, Dupla USB hálózati adapter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

