FARMINA Vet Life UltraHypo Canine - száraz kutyaeledel - 2 kg
Kód: DLZFRMKSP0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life UltraHypo Canine - száraz kutyaeledel - 2 kg| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Vitaminokat tartalmaz | B12-vitamin, E-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin, B1-vitamin, C-vitamin, B6-vitamin |
| Súly | 2 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Horgászathoz |
| Tanács | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Egyéb jellemzők | Allergia, ételérzékenység |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora | Idősebb |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz | Hal |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Nyersrost | 1,2% |
| Foszfor | 0,5% |
| A-vitamin tartalom | 15000 NE/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Durva hamu | 5,3% |
| D3-vitamin tartalom | 900 NE/kg |
| Fehérjék | 18% |
| Kalcium | 0,7% |
| Zsírtartalom | 15% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.097 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276025296 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Vitaminokat tartalmaz: | B12-vitamin, E-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin, B1-vitamin, C-vitamin, B6-vitamin |
| Súly: | 2 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Horgászathoz |
| Tanács: | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Egyéb jellemzők: | Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Hal |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Foszfor: | 0,5% |
| A-vitamin tartalom: | 15000 NE/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Durva hamu: | 5,3% |
| D3-vitamin tartalom: | 900 NE/kg |
| Fehérjék: | 18% |
| Kalcium: | 0,7% |
| Zsírtartalom: | 15% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

