FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish & Potato - száraz kutyaeledel - 12 kg
Kód: DLSFRMZWI0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish & Potato - száraz kutyaeledel - 12 kg| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, a bőr egészségének javítása |
| Állattípus | Kutya |
| Súly | 12 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Takarmány íze | Batats, halaknak |
| Laktózmentes | Igen |
| Az állat kora | Idősebb |
| Gluténmentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység, Allergiák |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7,6% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Nyersrost | 1,7% |
| Fehérjék | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276025418 |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, A bőr egészségének javítása |
| Állattípus: | KUTYA |
| Súly: | 12 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Takarmány íze: | Édesburgonya, Horgászathoz |
| Laktózmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység, Allergia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,6% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Nyersrost: | 1,7% |
| Fehérjék: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

