FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Puppy Medium & Maxi – száraz eledel kölyökkutyáknak – 12 kg
Kód: DLZFRMKSP0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Puppy Medium & Maxi – száraz eledel kölyökkutyáknak – 12 kg| Takarmány íze | Áfonya, tök, bárány |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Súly | 12 kg |
| Fajtaméret | Közepes (11 - 25 kg), Óriás (> 45 kg), Nagy (26 - 44 kg), Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | Niacin, D3-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, C-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B6-vitamin, H-vitamin (biotin), A-vitamin |
| Állati életszakaszok | Az anya és a kölykök vemhesség és szoptatása |
| Fő íz | Csirke |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Ételérzékenység, Haj és bőr, Gabonamentes |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Junior |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 160 mg/kg |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Biotin tartalom | 400 μg/kg |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| Durva hamu | 8,1% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 8 mg/kg |
| Cinktartalom | 163,8 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,48 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,00088 mg/kg |
| Mangántartalom | 64,6 mg/kg |
| Vastartalom | 58,3 mg/kg |
| Fehérjék | 35% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 280 mg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 40 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 6,4 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,9% |
| Nyersrost | 1,9% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,8 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 mg/kg |
| Réztartalom | 15,8 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1600 NE/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
| A-vitamin tartalom | 16000 NE/kg |
| Foszfor | 0,91% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 16 mg/kg |
| Kalcium | 1,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276033345 |
| Takarmány íze: | Áfonya, Tök, Bárány |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Súly: | 12 kg |
| Fajtaméret: | Közepes (11 - 25 kg), Óriási (> 45 kg), Nagy (26-44 kg), Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | Niacin, D3-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, C-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B6-vitamin, H-vitamin (biotin), A-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Az anya és a kölykök vemhesség és szoptatása |
| Fő íz: | Csirke |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység, Haj és bőr, Gabonamentes |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Junior |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 160 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Biotin tartalom: | 400 μg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| Durva hamu: | 8,1% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 8 mg/kg |
| Cinktartalom: | 163,8 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,48 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,00088 mg/kg |
| Mangántartalom: | 64,6 mg/kg |
| Vastartalom: | 58,3 mg/kg |
| Fehérjék: | 35% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 280 mg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 40 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 6,4 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,9% |
| Nyersrost: | 1,9% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,8 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 mg/kg |
| Réztartalom: | 15,8 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1600 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
| A-vitamin tartalom: | 16000 NE/kg |
| Foszfor: | 0,91% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 16 mg/kg |
| Kalcium: | 1,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

