EUROWET Wita-Vet Senior - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 80 tabletta
Kód: DLPEWESPL0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Wita-Vet Senior - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 80 tabletta| Egyéb jellemzők | Immunitás támogatás, Időseknek |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat speciális igényei | Erős immunitás, Vitalitás, Látás támogatása, Vitalitás fenntartása |
| Az állat kora | Idősebb |
| Cukormentes | Nem |
| Kategória | A kutyádnak |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 200 g |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785440937 |
| Egyéb jellemzők: | Immunitás támogatás, Időseknek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat speciális igényei: | Erős immunitás, Életerő, Látástámogatás, Vitalitás fenntartása |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Cukormentes: | Nem |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 200 g |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

