EUROWET Uromil - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 30 tabletta
Kód: DLPEWESPL0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Uromil - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 30 tabletta| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Nem |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Egyéb jellemzők | Húgyúti rendellenességek, Gluténmentes, Csirkementes, Gabonamentes |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | A húgyúti rendszer védelme, a húgyutak működésének szabályozása |
| Súly | 100 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Nyersrost | 0,2% |
| Zsírtartalom | 2,2% |
| Fehérjék | 11,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.035 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785440746 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti, Gluténmentes, Csirke nélkül, Gabonamentes |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Húgyúti rendszer védelme, A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Súly: | 100 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Zsírtartalom: | 2,2% |
| Fehérjék: | 11,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

