ENDORFY Supremo FM6 750W tápegység
Kód: ZDLENDOBU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Supremo FM6 750W tápegység| Áramvédelmi elemek | SIP, SCP, OPP, OCP, UVP, OVP, OTP |
| Teljes energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátor sebessége | 1260 - 1540 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Ventilátor helye | Felső |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 1 |
| SATA tápkábel hossza | 560 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 3 |
| SATA tápcsatlakozók száma | 8 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs) | 1 |
| ATX verzió | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| PSU formátum | ATX |
| Cél | PC |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | Tápkábel |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Jótállási időszak | 10 év(ek) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018668499 |
| Áramvédelmi elemek: | NYÍL, SCP, OPP, OCP, UVP, ÁLLATORVOS, Egyszeri jelszó |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor sebessége: | 1260 - 1540 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 87 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 1 |
| SATA tápkábel hossza: | 560 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 3 |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 8 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs): | 1 |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| PSU formátum: | ATX |
| Cél: | PC |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Tápkábel |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási időszak: | 10 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

