ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB processzoros léghűtő 12 cm fekete 1 darab
Kód: CHLENDCPU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů| Thermal Design Power (TDP) | 180 W |
| Barva | Černá |
| Počet tepelných trubek | 4 |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Barva podsvětlení | Více |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet lopatek ventilátoru | 9 |
| Šířka chladiče | 14,6 cm |
| Výška chladiče | 12,5 cm |
| Hloubka chladiče | 6,5 cm |
| Záruční doba | 6 rok/roky |
| Pokoj | Procesor |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Podporované patice procesorů | Socket FM1, Socket AM2+, Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1700, LGA 1200 (Socket H5), Socket FM2+, Socket AM3+ |
| Model | Vzduchový chladič |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Montážní sada | Ano |
| Varování | Před zahájením instalace nebo demontáže chladicí jednotky se ujistěte, že je zařízení vypnuté., Nedotýkejte se ventilátoru, pokud je jednotka v provozu., Během instalace dodržujte vhodná opatření, abyste předešli poškození součástí počítače. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665818 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 180 W |
| Szín: | Fekete |
| Hőcsövek száma: | 4 |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátorlapátok száma: | 9 |
| Radiátor szélessége: | 14,6 cm |
| Radiátor magassága: | 12,5 cm |
| Radiátor mélysége: | 6,5 cm |
| Jótállási időszak: | 6 év(ek) |
| Szoba: | Processzor |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Támogatott processzorfoglalatok: | FM1 aljzat, AM2+ foglalat, AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1700, LGA 1200 (H5 foglalat), FM2+ aljzat, AM3+ foglalat |
| Modell: | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A hűtőegység telepítésének vagy eltávolításának megkezdése előtt győződjön meg arról, hogy a készülék ki van kapcsolva., Ne érintse meg a ventilátort, amíg a készülék működik., A telepítés során tegyen megfelelő óvintézkedéseket a számítógép alkatrészeinek károsodásának elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

