ENDORFY Spartan 5 ARGB léghűtő
Kód: CHLENDCPU0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Chladič vzduchu ENDORFY Spartan 5 ARGB| Thermal Design Power (TDP) | 160 W |
| Napětí | 12 V |
| Barva | Černá |
| Barva podsvětlení | Více |
| Počet tepelných trubek | 2 |
| Konektor ventilátoru | 3-pin + 4-pin |
| Materiál | Hliník, Měď |
| Osvětlení | ARGB |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet lopatek ventilátoru | 9 |
| Hmotnost | 440 g |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Šířka | 146 mm |
| Podporované patice procesorů | Socket AM2+, Socket FM1, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200, Zásuvka AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1700, LGA 2066, Socket FM2+, LGA 2011 (Socket R), Socket AM3+, AM4 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Rychlost otáčení (min) | 250 ot/min |
| Rychlost otáčení (max) | 1500 ot/min |
| Model | Chladič |
| Životnost | 100000 h |
| Typ ložiska | Fluidní dynamické ložisko (FDB) |
| Vhodné pro | Procesor |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Teplovodivá pasta | Ano |
| Chladič | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Chlazení dveří | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665795 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 160 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Hőcsövek száma: | 2 |
| Ventilátor csatlakozó: | 3 tűs + 4 tűs |
| Anyag: | Alumínium, Réz |
| Világítás: | ARGB |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátorlapátok száma: | 9 |
| Súly: | 440 g |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Mélység: | 65 mm |
| Szélesség: | 146 mm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM2+ foglalat, FM1 aljzat, LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1200, AM5 foglalat, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1700, LGA 2066, FM2+ aljzat, LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat, AM4 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (max.): | 1500 fordulat/perc |
| Modell: | Hűtőszekrény |
| Élettartam: | 100 000 óra |
| Csapágy típusa: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Alkalmas: | Processzor |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Hőpaszta: | Igen |
| Hűtőszekrény: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Ajtóhűtés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

