ENDORFY Navis F280 ARGB Számítógépház All-in-One Folyadékhűtő 14 cm Fekete 1 darab
Kód: CHLENDZEW0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Navis F280 ARGB Számítógépház All-in-One Folyadékhűtő 14 cm Fekete 1 darab| Szivattyúfeszültség | 12 V |
| Ventilátoráram | 0,4 A |
| Szivattyúáram | 0,33 mA |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| LED feszültség | 5V |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátor csatlakozó | 4 tűs |
| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| LED-csatlakozó típusa | 3 tűs |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Alaplap anyaga | Réz |
| Csomag szélessége | 410 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,95 kg |
| Súly | 1,31 kg |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 140 × 140 × 25 mm |
| Magasság | 54 mm |
| Csomagolási mélység | 175 mm |
| Ventilátor 2 méretei (sz x mé x ma) | 140 × 140 × 25 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Mélység | 310 mm |
| Modell | Mindent egyben folyadékhűtő |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700, LGA 2066, LGA 1155 (Socket H2), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011 (Socket R), Socket AM4, Socket AM5 |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (perc) | 1600 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc) | 250 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője | 14 cm |
| Csapágy típusa | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (max.) | 2600 fordulat/perc |
| Szoba | Számítógépszekrény |
| Forgási sebesség (max.) | 1800 fordulat/perc |
| Szivattyú csatlakozó | SATA |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| RGB világításvezérlőt tartalmaz | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőfolyadék csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt ártalmatlanítani; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665924 |
| Szivattyúfeszültség: | 12 V |
| Ventilátoráram: | 0,4 A |
| Szivattyúáram: | 0,33 mA |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| LED feszültség: | 5V |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| LED-csatlakozó típusa: | 3 tűs |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Alaplap anyaga: | Réz |
| Csomag szélessége: | 410 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,95 kg |
| Súly: | 1,31 kg |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 140 × 140 × 25 mm |
| Magasság: | 54 mm |
| Csomagolási mélység: | 175 mm |
| Ventilátor 2 méretei (sz x mé x ma): | 140 × 140 × 25 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Mélység: | 310 mm |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700, LGA 2066, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 2011 (Socket R), AM4 foglalat, AM5 foglalat |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (perc): | 1600 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Forgási sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője: | 14 cm |
| Csapágy típusa: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Szivattyúmotor fordulatszáma (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Forgási sebesség (max.): | 1800 fordulat/perc |
| Szivattyú csatlakozó: | SATA |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| RGB világításvezérlőt tartalmaz: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőközeg-csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

