ENDORFY Fortis 5 processzorhűtő 14 cm fekete, szürke, acél
Kód: CHLENDCPU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Fortis 5 Procesor Vzduchový chladič 14 cm Černá, Šedá, Ocel| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Barva | Ocel, Šedá, Černá |
| Počet tepelných trubek | 6 |
| Šířka | 144 mm |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Šířka balení | 165 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Výška | 159 mm |
| Hmotnost | 768 g |
| Hmotnost včetně balení | 1,08 kg |
| Tloušťka ventilátoru | 2,5 cm |
| Hloubka | 107 mm |
| Podporované patice procesorů | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1700, Socket FM2+, Socket AM2, Socket FM1, Socket AM2+, Socket FM2, LGA 1151 (Socket H4), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 2011 (Socket R), Socket AM3+, LGA 2066, Socket AM3 |
| Pokoj | Procesor |
| Rychlost ventilátoru (min) | 300 ot/min |
| Model | Vzduchový chladič |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Průměr větráku | 14 cm |
| Rychlost ventilátoru (max) | 1400 ot/min |
| Technologie ložisek ventilátoru | Fluidní dynamické ložisko (FDB) |
| Typ balení | Krabice |
| Montážní sada | Ano |
| Počet spon | 4 |
| Montážní instrukce | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665856 |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Szín: | Acél, Szürke, Fekete |
| Hőcsövek száma: | 6 |
| Szélesség: | 144 mm |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 165 mm |
| Csomag magassága: | 200 mm |
| Magasság: | 159 mm |
| Súly: | 768 g |
| Súly csomagolással együtt: | 1,08 kg |
| Ventilátor vastagsága: | 2,5 cm |
| Mélység: | 107 mm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1700, FM2+ aljzat, AM2 foglalat, FM1 aljzat, AM2+ foglalat, FM2 aljzat, LGA 1151 (H4 foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat, LGA 2066, AM3 foglalat |
| Szoba: | Processzor |
| Ventilátor sebesség (perc): | 300 fordulat/perc |
| Modell: | Léghűtő |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Ventilátor átmérője: | 14 cm |
| Ventilátorsebesség (max.): | 1400 fordulat/perc |
| Ventilátorcsapágy-technológia: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Klipek száma: | 4 |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

