ENDORFY FORTIS 5 KETTŐS VENTILÁTOROS SPC307 CPU Hűtő PC Ventilátor Hűtő 14/12 cm Fekete
Kód: CHLENDCPU0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY FORTIS 5 DUAL FAN SPC307 Chlazení procesoru Chladič ventilátoru PC 14/12 cm Černá| Napětí | 12 V |
| Napájecí zdroj | 2,4 W |
| Materiál | Měď, Hliník |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Barva | Černá |
| Počet lopatek ventilátoru | 9 |
| Počet tepelných trubek | 6 |
| Šířka | 144 mm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 140 x 140 x 25 mm |
| Výška | 159 mm |
| Hmotnost | 890 g |
| Hloubka | 131 mm |
| Podporované patice procesorů | LGA 2066, LGA 2011 (Socket R), Socket AM3+, Socket FM2+, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1151 (Socket H4), Socket AM4, LGA 1200, Zásuvka AM5, Socket AM2+, Socket FM2, Socket AM2, Socket FM1, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1700, Socket AM3 |
| Rychlost otáčení (min) | 300 ot/min |
| Vhodné pro | Procesor |
| Typ ložiska | Fluidní dynamické ložisko (FDB) |
| Průměr ventilátoru 2 | 12 cm |
| Thermal Design Power (TDP) | 220 W |
| Průměr větráku | 14 cm |
| Rychlost otáčení (max) | 1400 ot/min |
| Model | Chladič |
| Životnost | 100000 h |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Chlazení dveří | Ano |
| Teplovodivá pasta | Ano |
| Chladič | Ano |
| Montážní sada | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018665863 |
| Feszültség: | 12 V |
| Tápegység: | 2,4 W |
| Anyag: | Réz, Alumínium |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorlapátok száma: | 9 |
| Hőcsövek száma: | 6 |
| Szélesség: | 144 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 140 × 140 × 25 mm |
| Magasság: | 159 mm |
| Súly: | 890 g |
| Mélység: | 131 mm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 2066, LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat, FM2+ aljzat, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 1151 (H4 foglalat), AM4 foglalat, LGA 1200, AM5 foglalat, AM2+ foglalat, FM2 aljzat, AM2 foglalat, FM1 aljzat, LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1700, AM3 foglalat |
| Forgási sebesség (perc): | 300 fordulat/perc |
| Alkalmas: | Processzor |
| Csapágy típusa: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Ventilátor átmérője 2: | 12 cm |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 220 W |
| Ventilátor átmérője: | 14 cm |
| Forgási sebesség (max.): | 1400 fordulat/perc |
| Modell: | Hűtőszekrény |
| Élettartam: | 100 000 óra |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Ajtóhűtés: | Igen |
| Hőpaszta: | Igen |
| Hűtőszekrény: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

