ENDORFY Elementum E5 450W tápegység 24 tűs ATX ATX fekete
Kód: ZDLENDOBU0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Elementum E5 450W tápegység 24 tűs ATX ATX fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Teljes energiafogyasztás | 450 W |
| Áramvédelmi elemek | Túlzott terhelés |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 87 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| SATA tápkábel hossza | 410 mm |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 1 |
| Alaplap tápkábel hossza | 45 cm |
| SATA tápcsatlakozók száma | 2 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozó (6 tűs) | 1 |
| PCI Express tápkábel hossza | 46 cm |
| EPS csatlakozók száma | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (12+4 tűs) | Igen |
| 80PLUS minősítés | 80+ |
| Cél | PC |
| PSU formátum | ATX |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.42 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018666112 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Teljes energiafogyasztás: | 450 W |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| SATA tápkábel hossza: | 410 mm |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 1 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 45 cm |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 2 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozó (6 tűs): | 1 |
| PCI Express tápkábel hossza: | 46 cm |
| EPS csatlakozók száma: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (12+4 tűs): | Igen |
| 80PLUS minősítés: | 80+ |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

