Endorfy Elementum E5 (EY7A001) 550 W tápegység
Kód: ZDLENDOBU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Endorfy Elementum E5 (EY7A001) 550 W tápegység| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 41 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Teljes energiafogyasztás | 550 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 18 A |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 18 A |
| Áramvédelmi elemek | OPP (túlterhelésvédelem), SIP (feszültség- és túlfeszültségvédelem), UVP (feszültséghiány elleni védelem), OVP (túlfeszültségvédelem), SCP (rövidzárlatvédelem) |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Ventilátor helye | Felső |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 555 mm, 410 mm |
| SATA tápkábel hossza | 410 mm, 700, 555 mm |
| Alaplap tápkábel hossza | 45 cm |
| EPS tápcsatlakozók hossza (4+4 tűs) | 70 cm |
| 16 tűs PCIe GEN5 tápcsatlakozó hossza | Nem alkalmazható |
| SATA tápcsatlakozók száma | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 1 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 2 |
| PCI Express tápkábel hossza (6 tűs) | 460 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (hattűs) | 1 |
| 16 tűs PCIe GEN5 tápcsatlakozó | Nem |
| PCI Express tápkábel hossza | 46 cm |
| PSU formátum | ATX |
| 80PLUS minősítés | 80+ |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.57 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018666105 |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 41 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Teljes energiafogyasztás: | 550 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 18 A |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 18 A |
| Áramvédelmi elemek: | OPP (túlterhelés elleni védelem), SIP (túlfeszültség és túlfeszültség-védelem), UVP (feszültségcsökkenés elleni védelem), Túlfeszültség-védelem (OVP), SCP (rövidzárlatvédelem) |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 87 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 555 mm, 410 mm |
| SATA tápkábel hossza: | 410 mm, 700, 555 mm |
| Alaplap tápkábel hossza: | 45 cm |
| EPS tápcsatlakozók hossza (4+4 tűs): | 70 cm |
| 16 tűs PCIe GEN5 tápcsatlakozó hossza: | Nem alkalmazható |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 1 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 2 |
| PCI Express tápkábel hossza (6 tűs): | 460 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (hattűs): | 1 |
| 16 tűs PCIe GEN5 tápcsatlakozó: | Nem |
| PCI Express tápkábel hossza: | 46 cm |
| PSU formátum: | ATX |
| 80PLUS minősítés: | 80+ |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

