ENDORFY ARX 500 ARGB fehér MIDI torony, fehér
Kód: OBUENDOBU0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY ARX 500 ARGB fehér MIDI torony, fehér| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Megfelel az elektromos és elektronikus berendezések hulladékairól szóló (WEEE) irányelv követelményeinek | Igen |
| Anyag | Edzett üveg |
| Modell | PC |
| Alkalmas | Játék |
| Formátum | Midi torony |
| Támogatott alaplapformátumok | Mini-ITX, Micro ATX, ATX |
| Szín | Fehér |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Világítás helye | Belső ventilátorok |
| Világítás | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 35 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17,9 cm |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| 2,5"-os rekeszek száma | 6 |
| Maximális tápegység hossza | 30 cm |
| Porszűrő | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| LED-jelzők | Igen |
| Mélység | 429 mm |
| Szélesség | 228 mm |
| Súly | 7,4 kg |
| Magasság | 486 mm |
| Csomag szélessége | 528 mm |
| Csomagolási mélység | 480 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,6 kg |
| LED-meghajtó | Igen |
| Csomag magassága | 290 mm |
| Nem tartalmaz | Kadmium, ólom, higany |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CCC, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, UKCA, RoHS |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| Beépített kijelző | Nem |
| Használati utasítás | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 140 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 280, 240, 120 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm, 140 |
| Ventilátor sebessége | 200 - 1200 fordulat/perc |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 120, 360 mm, 240, 280 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 140 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018668864 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Megfelel az elektromos és elektronikus berendezések hulladékairól szóló (WEEE) irányelv követelményeinek: | Igen |
| Anyag: | Edzett üveg |
| Modell: | PC |
| Alkalmas: | Játék |
| Formátum: | Midi torony |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX, ATX |
| Szín: | Fehér |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Világítás helye: | Belső ventilátorok |
| Világítás: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 35 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,9 cm |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 6 |
| Maximális tápegység hossza: | 30 cm |
| Porszűrő: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 429 mm |
| Szélesség: | 228 mm |
| Súly: | 7,4 kg |
| Magasság: | 486 mm |
| Csomag szélessége: | 528 mm |
| Csomagolási mélység: | 480 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,6 kg |
| LED-meghajtó: | Igen |
| Csomag magassága: | 290 mm |
| Nem tartalmaz: | Kadmium, Ólmozott, Higany |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CCC, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, UKCA, RoHS |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Használati utasítás: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 140 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 280, 240, 120 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm, 140 |
| Ventilátor sebessége: | 200 - 1200 fordulat/perc |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 120, 360 mm, 240, 280 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 140 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

