ENDORFY Aquarius 8000 Corona szekrény
Kód: OBUENDOBU0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Aquarius 8000 Corona szekrény| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Modell | PC |
| Oldalsó ablak | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX, SSI CEB, Mini-ITX, E-ATX |
| Porszűrő | Igen |
| Szín | Fekete |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17,9 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza | 45 cm |
| Maximális tápegység hossza | 44 cm |
| Szélesség | 497 mm |
| Mélység | 239 mm |
| Magasság | 520 mm |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 140, 120 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 360 mm, 120, 280 mm, 140, 240 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 240, 280, 120 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok | 3x 120 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 11.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018669038 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Modell: | PC |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, SSI CEB, Mini-ITX, E-ATX |
| Porszűrő: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,9 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 45 cm |
| Maximális tápegység hossza: | 44 cm |
| Szélesség: | 497 mm |
| Mélység: | 239 mm |
| Magasság: | 520 mm |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 140, 120 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 360 mm, 120, 280 mm, 140, 240 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 240, 280, 120 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok: | 3x 120 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

