Endorfa Fortis 5 fekete processzorhűtő
Kód: CHLENDCPU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Endorfa Fortis 5 fekete processzorhűtő| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 220 W |
| RGB háttérvilágítás | Nem |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hőcsövek száma | 6 |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 144 mm |
| Mélység | 107 mm |
| Radiátor szélessége | 15,9 cm |
| Jótállási időszak | 6 év(ek) |
| Szoba | Processzor |
| Modell | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője | 14 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700, LGA 2011 (R foglalat), AM3+ foglalat, AM4, LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 2066, AM3 foglalat, AM4 foglalat, AM5 foglalat, FM2+ foglalat, FM1 foglalat, AM2+ foglalat, LGA 1851 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| Szerelőkészlet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 1.09 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667928 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 220 W |
| RGB háttérvilágítás: | Nem |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hőcsövek száma: | 6 |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 144 mm |
| Mélység: | 107 mm |
| Radiátor szélessége: | 15,9 cm |
| Jótállási időszak: | 6 év(ek) |
| Szoba: | Processzor |
| Modell: | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője: | 14 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), AM3+ foglalat, AM4, LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 2066, AM3 foglalat, AM4 foglalat, AM5 foglalat, FM2+ aljzat, FM1 aljzat, AM2+ foglalat, 1851-es önkormányzati rendelet |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Szerelőkészlet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

