Deuter Wash Center I - Kozmetikai táska (Mazsolás/Caspia)
Kód: SURDUTTPO0363
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Wash Center I - Kozmetikai táska (Mazsolás/Caspia)| Felakasztható | Igen |
| Szín neve | Mazsolás-kaspiás |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Szín | Bronz |
| Zsebek száma | 3 zseb |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 170 g |
| Szélesség | 180 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Belső kapacitás | 3 liter |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákot a hátsérülések elkerülése érdekében. |
| Anyag | 150D poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.204 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180229 |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín neve: | Mazsolás-kaspiás |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Szín: | Bronz |
| Zsebek száma: | 3 zseb |
| Magasság: | 220 mm |
| Súly: | 170 g |
| Szélesség: | 180 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Belső kapacitás: | 3 liter |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást. |
| Anyag: | 150D poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

