Deuter Wash Center I - Kozmetikai táska (Atlantic-ink)
Kód: SURDUTTPO0362
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Wash Center I - Kozmetikai táska (Atlantic-ink)| Zsebek száma | 3 zseb |
| Szín neve | Atlanti tinta |
| Felakasztható | Igen |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Szín | Kék |
| Szélesség | 180 mm |
| Belső kapacitás | 3 liter |
| Súly | 170 g |
| Magasság | 220 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag | 150D poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.216 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180212 |
| Zsebek száma: | 3 zseb |
| Szín neve: | Atlanti tinta |
| Felakasztható: | Igen |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Szín: | Kék |
| Szélesség: | 180 mm |
| Belső kapacitás: | 3 liter |
| Súly: | 170 g |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag: | 150D poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

