Deuter Wash Bag I - összecsukható kozmetikai táska (fekete)
Kód: SURDUTTPO0354
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Wash Bag I - összecsukható kozmetikai táska (fekete)| Szín | Fekete |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Felakasztható | Igen |
| Szín neve | Fekete |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Belső kapacitás | 1 liter |
| Súly | 125 g |
| Mélység | 30 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Ne terhelje túl a hátizsákot a hátsérülések elkerülése érdekében., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.156 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180120 |
| Szín: | Fekete |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín neve: | Fekete |
| Szélesség: | 200 mm |
| Magasság: | 150 mm |
| Belső kapacitás: | 1 liter |
| Súly: | 125 g |
| Mélység: | 30 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

