Deuter Wash Bag I - összecsukható kozmetikai táska (Caspia)
Kód: SURDUTTPO0359
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Wash Bag I - összecsukható kozmetikai táska (Caspia)| Szín neve | Kaszpi |
| Felakasztható | Igen |
| Szín | Bronz |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Magasság | 150 mm |
| Belső kapacitás | 1 liter |
| Szélesség | 200 mm |
| Mélység | 30 mm |
| Súly | 125 g |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.154 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180144 |
| Szín neve: | Kaszpi |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín: | Bronz |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Magasság: | 150 mm |
| Belső kapacitás: | 1 liter |
| Szélesség: | 200 mm |
| Mélység: | 30 mm |
| Súly: | 125 g |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

